مراحل پیشرفت در لیسنینگ آیلتس

لیسنینگ آیلتس – تاریخ انتشار: بهار 98

[ultimate_icons align=”uavc-icons-center”][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][/ultimate_icons]

مراحل پیشرفت در لیسنینگ آیلتس

با ارائه ایمان مافی

پیشرفت در این بخش از آموزه های زبان انگلیسی یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار دهید. لیسنینگ زبان یکی از بخش هایی است که داوطلبین به سختی در آن پیشرفت می کنند. برخی از آن ها بر این عقیده هستند که علی رقم تلاش برای پیشرفت در لیسنینگ به نتیجه ای نمی رسند. برخی نیز گفته اند که تمام جملات موجود در لیسنینگ ها را می فهمند و درک می کنند، اما قادر به پاسخگویی به تست های موجود در آزمون های آیلتس نخواهند بود. این مسئله امری بدیهی است و در روند آماده سازی داوطلبین آزمون آیلتس به کرات مشاهده می شود.

پیشرفت در لیسنینگ آیلتس

مراحل پیشرفت در لسنینگ

 

در وهله اول شما در مواجهه با یک لیسنینگ کلا آن را متوجه نمی شوید. در بخش بعدی شما با گوش دادن لیسنینگ متوجه بخش هایی از آن می شوید، اما برای تحلیل آن به زمان بیشتری نیاز خواهید داشت. در این روش باید قسمت های مختلف لیسنینگ را به دقت گوش کنید. در مرحله نهایی باید بتوانید لیسنینگ ها را به طور کامل بفهمید و آن ها را به خوبی درک کنید. با درک کامل لیسنینگ ها پاسخ به سوالات آن ها بسیار ساده تر می شود. در این جا علاوه بر متوجه شدن کل مطالب، به خوبی می توانید به سوالات مطرح شده نیز پاسخ دهید. شما در این مرحله می توانید کلی لیسنینگ را بخوانید و بنویسید. این مرحله زمانی اتفاق می افتد که شما تمرینات کاملی در خصوص یادگیری بخش لیسنینگ انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید