کلاس آنلاین زبان چه ویژگی‌ ها و مزایایی مهمی دارد؟

[lwptoc depth=”6″ titleFontWeight=”bold” colorScheme=”light” backgroundColor=”#d6d6d6″]

 

کلاس آنلاین زبان، یکی از دوره‌های آموزشی است که در آن افراد به واسطۀ بَستر اینترنت و دنیای فناوری اطلاعات، می‌توانند مهارت‌های لازم در حوزه آموزش زبان انگلیسی را کسب کنند. در حقیقت، در این دوره از آموزش‌، افراد به صورت غیرحضوری و از طریق سایت یا برنامۀ اینترنتی، اقدام به آموزش می‌کنند که ممکن است باعث ایجاد ارتباط با اساتید مختلف نیز منجر شود. در کلاس آنلاین زبان، شما در هر نقطه‌ای که باشید، امکان حضور در کلاس را خواهید داشت. فقط کافی است به سیستم اینترنت دسترسی داشته باشید. مهمترین مزیت کلاس‌های مجازی، حذف محدودیت زمان و مکان است.

 

یکی از مراکز آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، مرکز آموزش زبان آرمانی است. مرکز آموزشی که در مباحث آموزشی از جدیدترین شیوه‌های آموزش بهره برده و به همین جهت، مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان به آموزش زبان انگلیسی بوده است. در ادامه، در خصوص ویژگی‌ دوره‌های آموزش مرکز زبان آرمانی، بیشتر سخن خواهیم گفت.

کلاس آنلاین زبان آرمانی  توسط تیم ایرانی استرالیایی آرمانی با مدیریت ایمان مافی خلق شده اند و در دو بخش دوره های ترمیک آموزش زبان انگلیسی ( برای عموم) و دوره های مجازی آیلتس   IELTS (برای متقاضیان آزمون آیلتس) ارائه میشوند.

حتما دموی رایگان دوره ها را ببینید تا از کیفیت شگفت انگیز دوره ها لذت ببرید!

 

 آیا دلیل استقبال از کلاس آنلاین زبان را می‌دانید؟

 

امروزه با گسترش فعالیت افراد در سطح جامعه و مشغله‌های کاری و تحصیلی، حضور در کلاس‌های آموزشی بسیار دشوار شده است. اما از سوی دیگر، هَمِگان به این موضوع آگاه هستند که بخشی از موفقیت افراد در گِرو آموزش مهارت‌های مختلف و کسب دانش روز دنیا، خواهد بود.

بنابراین، در کنار تمام درگیری‌های روزانه، بسیار مهم است که، فرصت و زمانی حتی اندک، برای آموزش مهارت جدید و کاربردی در نظر بگیریم. یکی از مهارت‌های مهم و ضروری که در دنیای امروز، اهمیت آن دو چندان شده است، آموزش زبان انگلیسی است. شاید در گذشته آموزش زبان انگلیسی چندان اهمیتی نداشت. اما امروزه، برای ارتباط با افراد در سراسر دنیا، نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی خواهیم داشت. بنابراین، با توجه به اهمیت این موضوع، مرکز زبان آرمانی، اقدام به برگزاری کلاس آنلاین زبان برای علاقه‌مندان نموده است. کلاس‌های آنلاین و غیرحضوری که با حذف تمام محدودیت‌ها، شما را با جدیدترین و کاربردی‌ترین شیوه‌های آموزش زبان انگلیسی آشنا خواهد کرد و ضمناً به شکلی عمیق و لذت‌بخش از دوره‌های این مرکز بهره خواهید برد.

به همین جهت است که بیشتر دانشجویان حاضر در مرکز زبان آرمانی، از دوره‌های پایه و ترمیک تا دوره‌های حرفه‌ای آیلتس با این مرکز همراه و همگام بوده‌اند.

 

ویژگی‌های مهم کلاس آنلاین زبان چیست؟

 

آنچه شما در کلاس آنلاین زبان در مجموعه آموزشی آرمانی تجربه خواهید کرد، بسیار متفاوت با دوره‌های آموزش زبان انگلیسی سایر مراکز آموزش زبان است. در این مرکز، برخی از دوره‌های آموزشی به شکل دِمو برای شما قابل دسترس هستند. مزیت این دوره های آموزشی تعاملی ، تصمیم گیری آگاهانه با توجه به آشنایی با شیوۀ آموزش اساتید است. که پیش از ثبت نام، می‌توانید بخشی از متد آموزشی و برنامۀ آموزش زبان انگلیسی را مشاهده کنید.

ویژگی مهم دیگری که در کلاس زبان به صورت آنلاین با آن مواجه خواهید شد، بهره‌مندی از پشتیبانی قوی مرکز زبان آرمانی است. شما در هر زمان، امکان ارسال سوالات و تمرینات خود را برای اساتید و کارشناسان متخصص خواهید داشت. ضمن آنکه، اساتید نیز با بررسی تمرین‌های انجام شده، سطح پیشرفت و آموزش شما را آنالیز کرده

 

 

نکتۀ حائز اهمیتی که، در بیشتر مراکز آموزشی، با آن مواجه نخواهید شد. به طور کلی، در این مراکز آموزشی، اغلب دانشجویان، پس از آموزش یا در طول دورۀ آموزش زبان انگلیسی، از پشتیبانی و حمایت اساتید برخوردار نخواهند شد. همین امر باعث می‌شود، آموزش کاربردی از حضور در دوره مجازی زبان، نداشته باشند و در نهایت، به نارضایتی آنها منجر خواهد شد.

 

آیا برگزاری کلاس آنلاین زبان، در فراگیری صحیح مباحث موثر است؟

 

دوره‌های آموزش مجازی یا آنلاین، در صورتی موفقیت آمیز خواهد بود که برگزارکنندگان دوره، به تمام متدهای آموزش آنلاین و نیاز دانشجویان آگاه باشند. در حقیقت، میزان دانش و تجربۀ اساتید در موفقیت دانشجویان و اثربخشی آموزش آنها، بسیار مهم خواهد بود. به همین جهت است که پیشنهاد می‌کنیم، حتما در دوره‌های آموزشی مرکز زبان آرمانی شرکت کرده تا وجه تمایز این دوره‌ها را با سایر دوره‌های آموزشی به خوبی درک کنید.

وبسایت آرمانی، دوره‌های مبتدی تا حرفه‌ای زبان انگلیسی را به صورت ترمیک و جامع، به شیوه‌ای کاملاً متفاوت ارائه می‌کند. گروه آموزشی حاضر در این مرکز، شامل اساتید متخصص ایرانی و استرالیایی هستند که با به اشتراک گذاری جدیدترین منابع و متد آموزشی، به یادگیری عمیق و اثربخش دانشجویان بسیار کمک می‌کنند.

کافی است، با ورود به سایت در قسمت آزمون تعیین سطح آنلاین، سطح زبان انگلیسی خود را محک زده و در گام بعد، برای ثبت نام در دوره‌های کلاس آنلاین زبان اقدام نمایید.

 

 

مهمترین مزایای کلاس آنلاین زبان نسبت به کلاس حضوری چیست؟

 

در این بخش از مقاله، قصد داریم در خصوص مزایای مهم کلاس مجازی زبان بپردازیم.

  • صرفه جویی در زمان

همانطور که در ابتدای مقاله، اشاره نمودیم، بسیاری از افراد به ویژه جوانان، فرصت حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند. بنابراین، بهترین گزینه برای آموزش چنین افرادی، آموزش آنلاین یا غیرحضوری است تا محدویت زمانی در آموزش، برای همیشه حذف شود.

 

  • کاهش هزینه رفت و آمد

با افزایش هزینه‌های زندگی، بسیاری افراد به دنبال راهی برای کاهش هزینه‌های جاری زندگی هستند. یکی از گزینه‌ها که حذف آن باعث افزایش اندوختۀ مالی افراد خواهد شد، حضور در کلاس‌های آنلاین و غیرحضوری است. در دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی مرکز زبان آرمانی، نیازی به حضور و رفت و آمد دانشجویان به مرکز آموزشی نخواهد بود و همه چیز در سامانه قابل دسترس است.

 

  • در دسترس بودن

با داشتن گوشی موبایل هوشمند و اینترنت، دسترسی به دوره‌های آموزشی برای همگان فراهم خواهد شد. اگر قصد حضور در کلاس آنلاین آیلتس یا کلاس مجازی زبان به صورت ترمیک را داشته باشید، کافی است

اینترنت خود را روشن نموده و سپس وارد پنل خود شوید.

 

  • اتمام سریع دوره آموزشی

در این سبک از آموزش، چون محوریت آموزش فردی است، بنابراین، مراحل و روند آموزش زبان انگلیسی، سریعتر پیش خواهد رفت. بنابراین، زمان شروع تا پایان دوره، بستگی به میزان تلاش دانشجو خواهد داشت.

 

  • امکان بهره‌مندی از پشتیبانی اساتید

در مرکز زبان آرمانی، اساتید کاربلد و خبره، همواره پشتیبانی‌ و حمایت‌های خود را از دانشجویان هر سطح خواهند داشت. بنابراین، فرآیند آموزش با نظارت دقیق اساتید، کاملاً حرفه‌ای و کاربردی خواهد بود.

 

  • مرور مطالب بیش از چند مرتبه

مزیت مهم دیگر کلاس آنلاین زبان، قابلیت مرور چند بارۀ دوره‌ها می‌باشد. این امکان برای دانشجویان فراهم شده است که تمرین یا ویدیوی آموزشی را چندین بار مرور کنند تا به شکل عمیق، نکته‎‌های آموزشی را یاد بگیرند.

 

  • افزایش اعتماد به نفس

در دوره‌های آموزش آنلاین، افراد خجالتی یا کم رو، راحت‌تر سوالات خود را مطرح می‌کنند و این نکته، به افزایش اعتماد به نفس آنها کمک خواهد کرد. به همین دلیل است که بیشتر دانشجویان، ثبت نام در کلاس‌های آنلاین را به کلاس‌های حضوری ترجیح می‌دهند.

 

کلاس آنلاین زبان، چه معایبی خواهد داشت؟

 

به طور کلی، هر دورۀ آموزشی دارای معایب و مزایایی است که آگاهی از آنها، باعث تصمیم گیری بهتر افراد به ویژه دانشجویان خواهد شد. برخی از معایب شرکت در کلاس مجازی زبان را در این بخش از مقاله با شما مطرح خواهیم کرد.

 

  • قطع و وصل شدن اینترنت

در شرایطی که فرد قصد حضور در کلاس زبان آنلاین را دارد. ممکن است با مشکل قطعی اینترنت مواجه شود. قطعی اینترنت، مسلماً به ادامۀ روند آموزش دانشجو و برخورداری از آموزش آنلاین لطمه خواهد زد. البته ناگفته نماند، در حال حاضر، سرویس‌های قوی و پر سرعتی در کشور برای مباحث و فعالیت‌های اینترنتی فراهم شده است. بنابراین، چنین اتفاقی به ندرت در طول آموزش آنلاین زبان انگلیسی، روی خواهد داد.

 

  • عدم آشنایی برخی دانشجویان با محیط اینترنت

در این بین ممکن است برخی افراد، به دلیل حضور کم در فضای مجازی و اینترنت، آشنایی کاملی از حضور در کلاس‌های غیرحضوری نداشته باشند. در این صورت، چالش اصلی آنها، نداشتن دانش کافی در زمینۀ اینترنت، برای حضور در کلاس خواهد بود که البته تمام مراحل از نحوۀ ثبت نام و خرید دوره‌ها تا آشنایی با پنل آموزشی، ارسال تیکت و تمرین، همه و همه در کلاس‌های آنلاین مرکز زبان آرمانی به زبان‌آموزان، آموزش داده خواهد شد.

 

برای شرکت در کلاس آنلاین زبان به چه ابزاری نیاز خواهیم داشت؟

 

برای حضور در کلاس‌های آنلاین مرکز آزمون آرمانی، شما فقط و فقط به یک گوشی هوشمند، لپ تاپ، کامپیوتر یا تبلت نیاز خواهید داشت در کنار اینترنت پر سرعت و قلم و کاغذ، جهت یادداشت مطالب مهم.

ابزارهایی که در حال حاضر، بیشتر افراد به آنها دسترسی دارند و حتی مجبور تهیۀ ابزار جدید نخواهد شد.

 

نکتۀ پایانی در خصوص کلاس آنلاین زبان

 

اگر از جمله افرادی هستید که همواره در طول روز درگیر کار و مشغله‌های این چنینی می‌باشید و کمتر برای آموزش مهارت جدید فرصت دارید! پیشنهاد می‌کنیم، حتماً در دوره‌های حرفه‌ای مرکز زبان آرمانی شرکت کنید تا با بهترین و جدیدترین شیوۀ آموزش زبان انگلیسی آشنا شوید. ضمن آنکه در این دوره از آموزش‌ها، محتوای بسیار ارزنده و مفیدی در اختیار دانشجویان هر مقطع قرار خواهد گرفت که کیفیت محتواها را می‌توانید از قسمت دموی هر دوره به خوبی مشاهده کنید.

 

[dt_highlight color=”” text_color=”” bg_color=””]شروع آموزش آنلاین زبان انگلیسی با شما، حرفه‌ای شدن در زبان با مرکز زبان آرمانی![/dt_highlight]

دیدگاهتان را بنویسید