با دوره های زبان آرمانی بیشتر آشنا شوید

success-armanienglish-ielts

سلام!

آیا با دوره های زبان آرمانی آشنا هستید؟

در این بخش می خواهیم توضیح مختصری در مورد ۵ دوره اصلی  مرکز زبان آرمانی که توسط آقای دکتر مافی و با صرف تجربه و انرژی بسیار تهیه شده است به شما بدهیم.

 

دوره ی گرامر

اولین دوره مجموعه دوره های زبان آرمانی ما دوره ی گرامر هست که در اون حداقل گرامر مورد نیاز برای گرفتن نمره ۶ به بالا  به طور کاملا مفصل و جامع توضیح داده شده است.

تمرکز این دوره روی یادگیری Grammar tense ها و Grammar passive هست که یکی از مشکلات اصلی ایرانی ها می باشد

این دوره یک دوره ی نسبتا کوتاه و به نوعی پیش نیاز دوره های بعدی ما می باشد.

مشاهده دموی دوره گرامر

 

[aparat id=”Mpjh6″]

 

دوره ی writing/speaking structure

دوره بعدی مجموعه دوره های زبان آرمانی دوره ی writing/speaking structure هستش که در اون به طور پایه ای ساختار جمله نویسی و صدها اصطلاح کاربردی و ایده ها و ابزار های مختلف در رایتینگ از طریق متد جمله نویسی سیکلی به شما آموزش داده خواهد شد.  این روش باعث یادگیری عمقی و حک شدت مطالب در ذهن شما خواهد شد. تمرکز این دوره حدود ۷۰% روی یادگیری زیر ساختار و گرامر جمله  برای نوشته های آکادمیک و حدود ۳۰% روی یادگیری لغات و عبارات جدید می باشد.

مشاهده دموی دوره writing/speaking structure

 

[aparat id=”92QgW”]

دوره ی writing/speaking vocabulary

 

دوره سوم مجموعه دوره های زبان آرمانی ما با نام writing/speaking vocabulary که سیلابس آن توسط تیم ایرانی-استرالیایی آرمانی طی مدت ۸ سال نوشته شده است در موازات دوره writing/speaking structure می باشد  با روشی نوین و جذاب شما را کاملا شگفت زده خواهد کرد . در این دوره صدها اصطلاح و کالوکیشن با متد خارف العاده دکتر ایمان مافی و کوییز های متعدد به شما آموخته میسو که رایتینگ و اسپیکینگ شما را از لحاظ لغتی و ایده پردازی بسیار غنی میسازد. به شما این اطمینان را میدهیم که بعد از تمام کردن این کورس خودتان شاهد تفاوت چسمگیر در مهارت اسپیکینگ و رایتینگ خود خواهید بود.

مشاهده دموی دوره writing/speaking vocabulary با موضوع شغل

مشاهده دموی دوره writing/speaking vocabulary با موضوع توصیف محل ها (Places)

 

دو دوره writing/speaking vocabulary و writing speaking structure نسبتا دوره های جامع و سنگینی هستند و هچنین مکمل یکدیگر بوده وپیشنهاد ما این است که در کنار هم خوانده شوند.

تفاوت این دو دوره  این است که در دوره  structure تمرکز روی آموزش ساختار جمله نویسی صحیح و  در دوره vocabulary  بیشتر تاکید روی یاد گیری کالوکیشین ها (collocation) و اصطلاحات (phrase) می باشد.

در هر 2 دوره ابزار ها و روش های ایده پردازی برای هر دو مهارت اسپیکیگ  (Speaking) و رایتینگ (Writing) را به طور کامل خواهید آموخت و نتیجه نهایی یادگیری این دو دوره پیشرفت شگفت انگیز شما در مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ خواهد بود.

 

[aparat id=”92QgW”]

 

دوره ی Essay Types

 

دوره بعدی مجموعه دوره های زبان آرمانی دوره ی Essay Types  به شما شیوه ی صحیح نوشتن یک essay رو از ۰ تا ۱۰۰ به طور کامل آموزش میدهد. و شما به طور کامل از منابع دیگر برای یادگیری ساختار رایتینگ تسک ۲ بی نیاز می شوید. این دوره به نحوی مکمل ۲ دوره writing/speaking structure و writing/speaking vocabulary می باشد به این نحو که شما با قوانین نگارشی یک اِسِی آیلتس شامل مقدمه، بدنه و نتیجه گیری به بهترین نحو ممکن و با مثال های متعدد آشنا میشوید

مشاهده دموی دوره ی Essay Types

 

[aparat id=”NtUAw”]

 

دوره تسک ۱ آکادمیک

و حالا  دوره آخر مجموعه دوره های زبان آرمانی، دوره تسک ۱ آکادمیک

معمولا ایرانیها به دلیل بار نمره ای کمتر  تسک۱ نسبت به تسک ۲ اهمیت کمتری به تسک ۱ می دهند در حالی که به شکل عجیبی   نمره زیادی از تسک ۱ از دست میدهند. در اغلب موارد آمادگی آزمون دهندگان برای تسک ۱ به یادگیری تعدادی لغت، صفت و قید محدود میشود. در صورت مطالعه کامل این دوره  شما قادر خواهید بود از ۰ تا ۱۰۰ یک تسک ۱ رو چه از لحاظ ساختاری و چه از  لحاظ جملات بسیار خوب و پیشرفته بنویسید. در کوتاه مدت معجزه این دوره متعجبتان خواهد کرد!

مشاهده دموی دوره تسک ۱ آکادمیک

 

[aparat id=”udJn8″]

 

ترتیب پیشنهادی ما برای مطالعه این دوره ها به شرح زیر است:

1- اول دوره گرامر که دوره کوتاه و پایه ایی  و پیش نیاز دوره های دیگر است.

2- مطالعه دوره های writing/speaking structure و vocabulary به طور هم زمان

3- و در آخر دوره های essay types و task 1

 

همچنین سرویس تصحیح رایتینگ استثنایی آرمانی که به طور کامل توسط تیم استرالیایی آرمانی انجام می شود نیز می تواند تاثیر به سزایی در موفقیت شما در آزمون آیلتس داشته باشد. کافی است نمونه های تصحیح شده را در سایت ما ببینید تا کیفیت سرویس ارائه شده را لمس کنید

 

با مرکز زبان آرمانی کوتاه ترین و بهترین راه  را برای موفقیت در آیلتس  تجربه کنید

در هر لحظه و در هر مکانی در طول روز به دوره های مرکز آرمانی دسترسی خواهید داشت