armani-placement-test

توضیحات ایمان مافی

درباره تعیین سطح آنلاین آرمانی

[just_icon icon=”Defaults-dashboard tachometer” icon_size=”55″ icon_color=”#8224e3″ icon_animation=”swing”]

آزمون رایگان

تعیین سطح زبان انگلیسی آرمانی

[ult_dualbutton btn_hover_style=”Style 2″ el_class=”farb” button1_text=”شروع آزمون” icon_link=”url:http%3A%2F%2Farmanienglish.com%2Fplacement-armani-test%2Fstory.html|||” btn1_background_color=”#353a47″ btn1_bghovercolor=”#e2e2e2″ icon=”Defaults-crosshairs” icon_size=”40″ icon_color=”#ffffff” icon_hover_color=”#000000″ button2_text=”اطلاعات بیشتر” btn_icon_link=”url:%23info|||” btn2_background_color=”#7647e5″ btn2_bghovercolor=”#e2e2e2″ btn_icon=”Defaults-qrcode” btn_icon_size=”45″ btn_icon_color=”#ffffff” divider_style=”icon” divider_text_color=”#ed0268″ divider_bg_color=”#ffffff” divider_icon=”Defaults-arrows-h” btn1_text_color=”#ffffff” btn1_text_hovercolor=”#000000″ btn2_text_color=”#ffffff” btn2_text_hovercolor=”#000000″ btn_border_radius=”15″ btn1_heading_style=”font-weight:bold;” btn2_heading_style=”font-weight:bold;”]

با آزمون تعیین سطح رایگان آرمانی، در کمترین زمان از سطح دقیق زبان خود مطلع شوید!

شما می توانید در این آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی، سطح حدودی خود را از basic تا upper intermediate مشاهده کنید و سپس در صورت تمایل با پاسخ به سوالات بیشتر نمره کاملا حدودی خود را در آزمون رایگان تعیین سطح آیلتس مشاهده کنید.
توجه داشته باشید که این آزمون تعیین سطح زبان از ۸۰ سوال که تعیین کننده سطح general English شما هستند.
و ۴۰ سوال که تعیین کننده سطح حدودی آیلتس شما هستند تشکیل شده است.
شایان ذکر است ۴۰ سوال بخش آیلتس به هیچ وجه شبیه به سوالات آزمون آیلتس نمی‌باشد.
و تنها برای محک زدن دانش زبانی کاربر طراحی شده اند و نمره دریافتی آیلتس شما نیز کاملا حدودی خواهد بود.
زمان مورد نیاز برای شرکت در آزمون ۴۰ دقیقه می باشد.

در آزمون تعیین سطح آنلاین آرمانی نمره حدودی آیلتس شما به همراه سطح دقیق شما در دوره های ترمیک آرمانی مشخص می گردد. برای درک و تحلیل بهتر از سطح خود در دوره های 16 ترمی و معادل سازی بهتر می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

معادل سطح زبانی ترم شما در دوره های ترمیک
Elementary 1-4
Pre-Intermediate 5-8
Intermediate 9-12
Upper-Intermediate 13-16

نکته بسیار مهم

در صورتی که از نرم افزار Internet Download Manager استفاده می کنید،

لطفا قبل از آزمون به صورت کامل آن را غیر فعال نمایید.

در غیر این صورت ممکن است در دریافت فایل های صوتی با مشکل مواجه شوید.

مزیت اصلی دوره های آنلاین آرمانی ارائه مجازی آنها می باشد. بنابراین زبان آموزان در هر لحظه  و هر مکان با ورود به پنل آموزشی آرمانی به محتوای آموزشی فوق العاده و  هزاران تمرین و تکلیف دسترسی دارند.  بسیاری از زبان آموزان قصد شروع یادگیری زبان انگلیسی دارند، ولی از سطح زبان انگلیسی خود به طور دقیق مطلع نیستند. بنابراین، این احتمال وجود دارد که دوره های نامتناسب با سطح زبانی خود انتخاب نمایند که منجر به تجربه ناخوشایند از یادگیری زبان انگلیسی می گردد.

 آزمون تعیین سطح آنلاین آرمانی، در کوتاه‌ترین زمان سطح دانش زبان انگلیسی شما را مشخص می نماید. سطح زبانی شما به صورت آنی پس از اتمام تست قابل رویت خواهد بود و نیاز به خلق اکانت یا … وجود ندارد. این آزمون تعیین سطح برای افراد زیر می‌توانند مفید باشد:

 • افرادی که به طور عمومی می ‌خواهند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه شوند.
 • افرادی که در هر سطح زبانی (ابتدایی تا پیشرفته)، قصد یادگیری زبان انگلیسی شرکت در دوره های عمومی آنلاین ۱۶ ترمی آرمانی را دارند و می‌خواهند ترم مناسب خود را برای شرکت در این دوره‌ها را انتخاب نمایند. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح رایگان می‌توانند از سطح زبان انگلیسی خود آگاه گشته و از بین دوره‌های ۱۶ ترمی آرمانی دوره متناسب با سطح زبان انگلیسی خود را انتخاب نمایند.
 • افرادی که قصد شرکت در دوره های آنلاین آیلتس آرمانی را دارند. کاربران دوره های آیلتس آنلاین آرمانی از پشتیبانی آموزشی و فنی کامل این مرکز برخوردار می باشند. دغدغه بسیاری از شرکت کنندگان در آزمون آیلتس و کاربرانی که دوره های آنلاین آیلتس آرمانی را مطالعه می نمایند، بهره بردن از برنامه ریزی صحیح و نقشه راه برای موفقیت در آزمون آیلتس می باشد. این افراد با شرکت در این آزمون تعیین سطح می توانند با نمره حدودی آیلتس خود آشنا شوند و با مشاوره کارشناسان مرکز آرمانی برنامه و مسیر صحیح را برای موفقیت در آزمون و کسب نمره بالای IELTS انتخاب نمایند. مطالعه دوره های آموزشی آیلتس آرمانی در کنار مشاوره تیم حرفه ای اساتید مرکز و همچنین دسترسی به کتاب یاب هوشمند آرمانی برای دانلود سریع و هوشمند منابع آیلتس و آموزش زبان میتوانند مسیر آماده سازی برای آزمون آیلتس را برای شما بسیار ساده تر و پر آرامش تر سازد. در نظر داشته باشید آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی و مفصل و با جزییات کامل بوده و هیچ آزمونی همانند امتحان رسمی آیلتس در مراکز مجاز برگزاری آزمون نمی تواند نمره دقیق IELTS شما را تعیین نماید. ولی نکته جالب اینجاست که تیم آرمانی با تلاش قابل توجه و تست و ارزیابی نتایج این آزمون تعیین سطح در یک جامعه آماری بزرگ از افراد با سطح سواد انگلیسی و نمره آیلتس مشخص این تست را به گونه ای طراحی کرده است که تا حد زیادی می‌تواند منعکس کننده نمره شما در آزمون آیلتس باشد.
[ultimate_icons align=”uavc-icons-center”][single_icon icon=”Defaults-sun-o” icon_size=”24″ icon_margin=”3″ icon_color=”#8224e3″ icon_animation=”swing”][single_icon icon=”Defaults-sun-o” icon_size=”24″ icon_margin=”3″ icon_color=”#8224e3″ icon_animation=”swing”][single_icon icon=”Defaults-sun-o” icon_size=”24″ icon_margin=”3″ icon_color=”#8224e3″ icon_animation=”swing”][single_icon icon=”Defaults-sun-o” icon_size=”24″ icon_margin=”3″ icon_color=”#8224e3″ icon_animation=”swing”][/ultimate_icons]

مفهوم تعیین سطح زبان ؟

در حوزه یادگیری و آموزش زبان انگلیسی، برای مشخص کردن سطح زبان آموزان و تعیین کلاس مناسب برای آن‌ ها، از آزمون تعیین سطح زبان استفاده می‌ شود. در این آزمون، سوالاتی از همه سطوح‌ زبانی (مبتدی، متوسط و پیشرفته) در قالب یک مجموعه سوال ارائه می‌ شود. زبان ‌آموزان با پاسخ دادن به سوالات، می ‌توانند سطح دانش زبانی خود را مشخص کنند.

آزمون تعیین سطح می‌ تواند انواع مختلفی از سوالات داشته باشد، اما بیشتر آزمون ‌ها شامل سوالات چهار گزینه ‌ای هستند. در برخی موارد، آزمون ‌ها شامل سوالات ترکیبی از سوالات چهار گزینه ‌ای و سوالات تشریحی هستند. در صورتی که آزمون به صورت حضوری انجام شود، بخش گفتاری نیز به آن اضافه می‌ شود و ممتحن سوالات شفاهی را نیز از زبان ‌آموز پرسیده و ارزیابی می‌ کند. سوالات حداقل دو بخش واژگان و گرامر را مورد ارزیابی قرار می ‌دهند.

تعیین سطح زبان چگونه انجام می ‌شود؟

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی ممکن است از انواع مختلفی تشکیل شده باشد و در موارد مختلف از آن استفاده می ‌شود. برای ثبت ‌نام در یک آموزشگاه یا موسسه آموزش زبان انگلیسی، زبان‌ آموز ممکن است دعوت شود تا در یک آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی حضوری شرکت کند. در این آزمون، سوالاتی به زبان انگلیسی به شخص ارائه می‌ شود و او باید به آن ‌ها پاسخ دهد. سطح سوالات به مرور آزمون سخت ‌تر می ‌شود و هر جایی که زبان ‌آموز نتواند به سوالات پاسخ دهد، سطح زبانش مشخص می‌ گردد. در بعضی آموزشگاه‌ ها و موسسات آموزش زبان، تعیین سطح به صورت کتبی انجام می ‌شود.

روش دیگر تعیین سطح زبان انگلیسی، آزمون آنلاین است که معمولاً به صورت کتبی انجام می‌ شود. در این روش، زبان ‌آموز می ‌تواند از طریق سایت‌ های آموزشی، آزمون آنلاین رایگان را انجام دهد و به سطح تقریبی زبان انگلیسی خود برسد.

نکاتی که باید در آزمون تعیین سطح زبان بدانید

برای آزمون تعیین سطح زبان، نکات مهمی که باید به آن ‌ها توجه کنید عبارتند از:

 1. آشنایی با ساختار آزمون: قبل از شرکت در آزمون، با ساختار و نحوه‌ اجرای آن آشنا شوید و به خوبی بفهمید که هر بخش از آزمون روی کدام مهارت زبانی تمرکز دارد.
 2. تمرین مهارت ‌های زبانی: برای آزمون تعیین سطح زبان، باید به تمرین مهارت ‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن بپردازید. برای این کار می ‌توانید از کتاب‌ های زبان، منابع آموزشی آنلاین و دوره ‌های آموزشی استفاده کنید.
 3. دقت در پاسخ‌ دهی: در آزمون تعیین سطح زبان، باید به دقت به سوالات پاسخ دهید و نکاتی مانند ترتیب کلمات، واژگان و گرامر را رعایت کنید.
 4. مدیریت زمان: در آزمون تعیین سطح زبان، مدت زمان مشخصی برای هر بخش تعیین شده است. بنابراین باید به بهترین شکل زمان را مدیریت کرده و به هر بخش آزمون به ترتیب توجه کنید.
 5. تمرین با آزمون‌ های مشابه: جهت آماده‌ سازی برای آزمون، می ‌توانید از آزمون ‌های تمرینی مشابه استفاده کنید تا با ساختار و نحوه‌ اجرای آن آشنا شوید و به بهترین شکل برای آزمون تعیین سطح زبان خود آماده شوید.

آماده‌ سازی بهینه برای آزمون تعیین سطح زبان

برای آماده ‌سازی بهینه برای آزمون تعیین سطح زبان، می ‌توانید از راهکار‌های زیر استفاده کنید:

 1. شناسایی نواقص خود: ابتدا باید مهارت ‌هایی که در آن ‌ها ضعیف هستید را شناسایی کنید. برای این کار می ‌توانید از آزمون ‌های تمرینی، منابع آموزشی آنلاین و کتاب ‌های زبان استفاده کنید.
 2. تمرین مهارت ‌های زبانی: برای بهبود مهارت‌ های زبانی خود و آماده ‌سازی برای آزمون، باید به تمرین مهارت ‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن بپردازید. همچنین می ‌توانید از کلاس ‌های زبان، دوره‌ های آموزشی آنلاین و کتاب ‌های زبان استفاده کنید.
 3. مطالعه‌ منابع آزمون: برای آشنایی با ساختار و نحوه‌ اجرای آزمون تعیین سطح زبان، باید به مطالعه‌ منابع آزمون بپردازید. برای انجام این کار می‌ توانید از کتاب‌ های مرجع، سایت ‌های معتبر آزمون و منابع آموزشی استفاده کنید.
 4. تمرین با آزمون‌ های تمرینی: برای آشنایی با ساختار آزمون و بهبود عملکرد خود، می ‌توانید از آزمون ‌های تمرینی مشابه استفاده کنید. آزمون‌ های تمرینی معمولاً شامل سوالاتی هستند که در آزمون تعیین سطح زبان نیز مطرح می‌ شوند.
 5. مدیریت زمان: برای موفقیت در آزمون تعیین سطح زبان، باید به بهترین شکل، زمان را مدیریت کرده و به هر بخش آزمون به ترتیب توجه کنید. برای این کار می‌ توانید به سراغ آزمون‌ های تمرینی بروید تا به بهترین شکل زمان را مدیریت کنید.
 6. استفاده از منابع آموزشی آنلاین: در دنیای امروز، منابع آموزشی آنلاین بسیار زیاد هستند و می ‌توانید از آن ‌ها جهت آماده ‌سازی آزمون تعیین سطح زبان استفاده کنید. برخی از منابع آموزشی آنلاین شامل ویدئوهای آموزشی، کتاب ‌های زبان و دوره ‌های آموزشی هستند.