معرفی یک متد خوب برای پیشرفت در آیلتس

یک متد خوب – تاریخ انتشار: بهار 98

[ultimate_icons align=”uavc-icons-center”][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][single_icon icon=”Defaults-star” icon_size=”20″ icon_margin=”5″ icon_color=”#22a0d6″][/ultimate_icons]

یک متد خوب برای پیشرفت در آیلتس

با ارائه ایمان مافی

[aparat id="jpAGo"]

پیشرفت در آزمون آیلتس یکی از ایده آل های داوطلبین به شمار می رود. در این خصوص باید به تمرینات مربوط به پیشرفت در یادگیری مفاهیم آموزشی مربوط به این آزمون دقت داشته باشید. در این خصوص باید به مفاهیم آموزشی مربوط به لیسنینگ، رایتینگ و… دقت داشته باشید و تمرینات این حوزه را به خوبی انجام دهید. در این مطلب یک تمرین حرفه ای را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

لیست سوالات اسپیکینگ

لیست سوالات اسپیکینگ

با دانلود هر یک از لیست هایی که در بخش اسپیکینگ سایت وجود دارد، به سادگی می توانید این تمرین را انجام دهید. پس از دسترسی به این لیست ها با استفاده از اطلاعات اولیه خود پاسخ به سوالات لیست ها را تعیین کنید. این پاسخ ها را به تدریج و در طولانی مدت با استفاده از  دانسته های جدید خود پاسخ دهید. سپس جملات و جواب های خود را به دقت بخوانید و سعی کنید آن ها را تصحیح کنید.

در نظر داشته باشید که یادگیری لغات جدید و فریزهای جدید در زبان انگلیسی تنها راه پیشرفت در اسپیکینگ و لیسنینگ نیست. بهتر است در این حوزه به راهکارهای جدیدتری دقت داشته باشید. شما باید بتوانید به فریزهایی که در هر یک از جملات به کار می روند، دقت داشته باشید و حضور ذهن بهتری نسبت به آن ها داشته باشید. بنابراین تلاش کنید این کار را برای افزایش ایده پردازی در این حوزه انجام دهید. اجرای این تمرین حضور ذهن شما را بر اطلاعات به دست آمده افزایش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید