صفحه اصلی

وبسایت آرمانی ارائه دهنده دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی
و دوره آموزش آنلاین آیلتس  با ارائه “ایمان مافی

[just_icon icon=”Defaults-align-justify” icon_size=”27″ icon_color=”#25c6ea” icon_align=”right”]

دوره های آنلاین ترمیک

با یه کلیک کلاس زبان شروع میشه!

دوره های آنلاین ترمیک

یادگیری از سطح مبتدی تا پیشرفته زبان انگلیسی در چهارده ترم آنلاین. کیفیت فوق العاده دوره ها به همراه هزاران تمرین و تکلیف. تجربه دلنشین یادگیری زبان انگلیسی در هر لحظه و هر مکان!

[just_icon icon=”Defaults-align-justify” icon_size=”27″ icon_color=”#25c6ea” icon_align=”right”]

دوره های آنلاین آیلتس

با یه اینترنت ساده، هرجا و هر زمان!

دوره های آنلاین آیلتس

موفقیت آیلتس ساده تر از همیشه! دسترسی به دوره تعاملی آموزش آیلتس با صدها تمرین و تکلیف در هر لحظه و هر مکان و دریافت برنامه درسی شخصی هوشمند و رایگان به همراه پشتیبانی کامل! پیشرفت خود را لمس کنید!

 دموی رایگان دوره ها

تعیین سطح آنلاین رایگان

برنامه درسی رایگان آیلتس

چرا دوره های آنلاین آرمانی ؟

[info_list position=”right” style=”hexagon” icon_bg_color=”#13517c” icon_color=”#ffffff” font_size_icon=”18″ eg_br_width=”2″ connector_color=”#9e9e9e” connector_animation=”fadeInUp”][info_list_item list_title=”دسترسی به فضای کاربری منحصر به فرد و دروس در هر لحظه و هر جا! بهترین جایگزین کلاس حضوری!” list_icon=”Defaults-refresh”]دوره های آموزشی آنلاین آرمانی در هر ساعت از شبانه روز با یک اینترنت ساده قابل دسترسی هستند. به همین دلیل بهترین گزینه یادگیری زبان وجایگزین کلاس حضوری برای افراد شاغل یا افرادی می باشند که میخواهند به صورت فشرده و به بهترین نحو زبان انگلیسی بیاموزند یا نمره آیلتس خود را پیشرفت دهند.[/info_list_item][info_list_item list_title=”سیلابس شگفت انگیز دوره های آیلتس آرمانی/ایرسافام با ارایه دکتر ایمان مافی” list_icon=”Defaults-book”]این دوره ها توسط تیم ایرانی استرالیایی آرمانی با مدیریت ایمان مافی خلق شده اند.
و در دو بخش دوره های ترمیک آموزش زبان انگلیسی ( برای عموم) و دوره های آموزش مجازی آیلتس (برای متقاضیان آزمون آیلتس) ارائه میشوند.

حتما دموی رایگان دوره ها را ببینید تا از کیفیت شگفت انگیز دوره ها لذت ببرید![/info_list_item][info_list_item list_title=”تکالیف متعدد صوتی و نوشتاری که توسط ما تصحیح می شوند” list_icon=”Defaults-refresh”]تصحیح و بررسی عملکرد شما در تمام مراحل کورس به صورت تصحیح دقیق تکالیف ارسالی رایتینگ و اسپیکینگ و پشتیبانی آموزشی دایمی آرمانی بهترین بازدهی آموزش زبان انگلیسی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در کل مسیر آموزش اساتید ما در کنار شما خواهند بود![/info_list_item][info_list_item list_title=”صدها تمرین و کوییز متعدد برای درک هر چه بهتر مطالب” list_icon=”Defaults-pencil”]در کنار محتوای آموزشی خارق العاده، هزاران تمرین در دوره ها وجود دارند. این تمارین به بهترین نحو به آموزش زبان انگلیسی یا ارتقای نمره IELTS شما کمک خواهند کرد.[/info_list_item][info_list_item list_title=”امکان ارسال سوال و دریافت سریع جواب در داخل پنل کاربری آرمانی” list_icon=”Defaults-stethoscope”]کاربران در هر بخش از درس میتوانند سوالات درسی خود را از طریق سیستم تیکتینگ سامانه ارسال کنند و در اسرع وقت از اساتید مرکز پاسخ دقیق دریافت کنند.[/info_list_item][info_list_item list_title=”ویژگی بسیار جذاب و جدید امتیاز دهی به تمام کاربران و رتبه دهی آنها” list_icon=”Defaults-star-o”]کاربران دوره های آنلاین آرمانی می توانند در هر لحظه رتبه خود را در بین تمام کاربران آیلتس آرمانی مشاهده کنند. رتبه های برتر و کاربران درس خوان تر از ما جایزه خواهند گرفت![/info_list_item][info_list_item list_title=”وبینار های دوره ای مخصوص کاربران هر دوره آنلاین آیلتس توسط ایمان مافی” list_icon=”Defaults-video-camera”]کاربران دوره ها میتوانند در وبینارهای مخصوص دوره های آنلاین برای رفع اشکال یا یادگیری بهتر استفاده کنند.[/info_list_item][info_list_item list_title=”پوشش تمام مطالب مورد نیاز برای رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس” list_icon=”icomoon-the7-font-the7-login-00″]دوره های آیلتس آرمانی، علاوه بر آموزش نکات پایه ای و مهم گرامر و آموزش گرامر آیلتس بصورت خلاصه اما مفید، اصلی ترین مطالب مورد نیاز برای آزمون آیلتس به همراه صدها اصطلاح کاربردی و ساختار همراه با هزاران تمرین و تکلیف آنچه برای صفر تا صد آیلتس نیاز دارید در اختیار شما قرار میدهند.[/info_list_item][/info_list]

صفحات مجازی

تعین سطح رایگان

مشتریان سازمانی آرمانی

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کلی مطالب جدید و آموزشی بصورت کاملا رایگان در اختیار شماست !

شما می توانید در این تعیین سطح، سطح حدودی خود را از basic تا upper intermediate مشاهده کنید و متوجه شوید دقیقا در کدام یک از دوره های عمومی 16 ترمی جای می گیرید.

سپس در صورت تمایل با پاسخ به سوالات بیشتر نمره کاملا حدودی خود را در آزمون آیلتس مشاهده کنید.

تعیین سطح

مرکز آرمانی با افتخار ارایه دهنده کلاس آموزش زبان انگلیسی به سازمانهای زیر می باشد

[ultimate_carousel slides_on_desk=”4″ slides_on_tabs=”2″ slides_on_mob=”1″ speed=”1500″ arrow_color=”#8224e3″ dots_color=”#8224e3″ dots_icon=”ultsl-radio-checked” centermode=”” item_space=”10″ css_ad_caraousel=”.vc_custom_1585320348221{padding-right: 20px !important;padding-left: 20px !important;}”]
بانک سامان
بیمه ایران
ایرسافام
کانون فرهنگی آموزشی قلم چی
کاراته گلدن کلاب
تسهیلات ویژه
[/ultimate_carousel]

اگر شرکت یا سازمان یا باشگاه مشتریان شما هم علاقمند به دریافت تسهیلات ویژه برای دریافت دوره های آموزش زبان انگلیسی آرمانی می باشد لطفا فرم زیر را پر نمایید. در اسرع وقت با شما برای بررسی شرایط  با شما تماس گرفته می شود.

[ultimate_heading main_heading=”سوالات متداول”][/ultimate_heading]

چه دوره های آنلاینی در مرکز آرمانی ارایه میشوند؟

  • دوره های مجازی ترمیک آموزش زبان انگلیسی در 14 ترم (مقدماتی تا پیشرفته).
  • دوره های آنلاین آیلتس جنرال و آکادمیک در همه مهارتها

دوره های آنلاین ترمیک آرمانی چه صورت است؟

دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین مرکز آرمانی مناسب افرادی هستند که قصد پیشرفت زبان خود به طور عمومی را دارند. این دوره ها  توسط تیم آرمانی در ایران و استرالیا در 16 ترم آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته ارایه میگردند و تجربه یادگیری هر چهار مهارت زبان “در هر لحظه و هر مکان” را برای شما فراهم میسازند. پس از تعیین سطح رایگان، دوره مناسب سطح خود را شروع کنید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید. روش منحصر بفرد ایمان مافی در آموزش زبان انگلیسی در کنار هزاران تمرین و تکلیف که توسط تیم آرمانی تصحیح می شوند و دسترسی کاربران به سیستم پشتیبانی برای طرح سوالات درسی اصلی ترین ویژگیهای این دوره های آموزش انگلیسی می باشند. حتما دموی رایگان دوره ها را ببینید تا به معجزه آنها پی ببرید!

دوره های آنلاین آیلتس آرمانی چه صورت است؟

دوره  آنلاین آیلتس آرمانی مناسب افرادیست که قصد شرکت در آزمون آیلتس را در آینده نزدیک دارند. این دوره ها با ارایه ایمان مافی و تیم استرالیایی آرمانی پیشرفت محسوس در مهارتهای IELTS را محقق می سازد. این دوره های مجازی در هر ساعت از شبانه روز قابل دسترس هستند و برای صدها کاربر رویای پیشرفت محسوس نمره IELTS و کسب نمره هفت آیلتس یا بالاتر را محقق ساخته اند. ارایه ایمان مافی به همراه صدها تمرین و تکلیف رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس که توسط اساتید مرکز در ایران و استرالیا تصحیح میشوند و دسترسی کاربران به سیستم پشتیبانی برای طرح سوالات درسی اصلتیرین ویژگیهای این دوره های آنلاین آیلتس می باشند. دموی رایگان دوره های IELTS ما را ببینید تا به معجزه آنها پی ببرید!

بزرگترین شاخصه دوره های آنلاین آرمانی چیست؟

دسترسی به دوره های کاملا تعاملی در هر لحظه از شبانه روز و کیفیت فوق العاده در کنار هزاران تمرین و تکلیف و پشتیبانی کامل درسی و فنی.

نحوه برگزاری دوره های آنلاین آرمانی به چه صورت است؟

دوره ها و تمام خدمات جانبی از جمله تمارین و تکالیف متعدد و پشتیبانی کامل با یک اینترنت ساده در طول شبانه روز در دسترس هستند.

برای شروع دوره های آنلاین آیلتس یا دوره های ترمیک گام اول چیست؟

شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین رایگان آرمانی و سپس دریافت برنامه درسی هوشمند آنلاین آرمانی.

آزمون تعیین سطح آنلاین آرمانی به چه صورت است؟

این آزمون بسیار هوشمند و پیشرفته در مدتی کوتاه سطح دقیق زبان انگلیسی شما و همچنین نمره حدودی آیلتس شما را تعیین می کند و به طور آنی و آنلاین نمره را در اختیار شما قرار می دهد.

فضای دوره های آنلاین آرمانی را چگونه بررسی کنم؟

دموی رایگان تمام دوره ها در وبسایت موجود است. دموی رایگان دوره مورد نظر را در وبسایت ببینید. حتما لذت خواهید برد!

برنامه درسی هوشمند آنلاین آرمانی به چه صورت است؟

با وارد کردن سطح اولیه و سطح هدف خود برنامه درسی هوشمند و کاملا اختصاصی بر اساس شرایط خود به طور رایگان دریافت می کنید که به طور هفتگی تا رسیدن به سطح هدف برنامه کامل درسی در اختیار شما می گذارد.

تکنیک‌های تقویت حافظه برای آیلتس

اگر می‌خواهید در آزمون آیلتس موفقیت کافی به دست آورید، در اولین قدم باید راهبردهای مؤثر آن که مربوط به مطالعه است را پشت سر بگذارید. داشتن آمادگی مناسب در این زمینه می‌تواند نقش مهمی جهت افزایش مهارت‌های زبانی به همراه داشته باشد. برای به‌دست‌آوردن موفقیت در این آزمون، اولین و مهم‌ترین مورد داشتن حافظه […]

برنامه درسی و الگوی آزمون IELTS 2023

اگر قصد دارید امسال در آزمون آیلتس شرکت کنید، در جای مناسبی هستید. سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) یک آزمون مهارت زبان انگلیسی در سطح جهانی است که به طور گسترده برای اهداف تحصیلی، کاری و مهاجرتی استفاده می شود. آشنایی با برنامه درسی و الگوی امتحان آیلتس ضروری است تا اطمینان حاصل […]

نکات آمادگی IELTS 2024

تسلط بر مهارت های Reading، Listening، Writing و Speaking – برای دستیابی به موفقیت در آمادگی آیلتس در سال 2024، اتخاذ یک رویکرد یکپارچه که حوزه های مهم مانند Reading، Listening، Writing و Speaking را پوشش می دهد، حیاتی است. این مقاله تاکتیک‌ها و متدولوژی‌های تخصصی را برای هر بخش ارائه می‌کند و آمادگی کامل […]